MENU
Jesteś tutaj: Mechanika / Regeneracja Regeneracja DPF Legionowo

Regeneracja DPF Legionowo

18:59, dnia 19 maj 2022r.
747
0

Regeneracja DPF LegionowoDbając o swój samochód, należy zwracać uwagę na drobiazgi, które mogą nie rzucać się w oczy. Te elementy są równie ważne i powinny być sprawdzane co jakiś czas. Do tej grupy można zaliczyć również filtr cząstek stałych (znany również jako DPF).

Czy zaobserwowałeś wzrost zużycia paliwa? Być może obroty samochodu są znacznie szybsze w porównaniu z postojem. Może to być oznaką zatkanego filtra DPF.

Co to jest filtr DPF? Jest to część układu wydechowego. Służy do dwóch celów: "wypalania" sadzy i ograniczania ilości gazów spalinowych uwalnianych podczas spalania paliwa.

Istnieją zautomatyzowane metody pozbywania się szkodliwych substancji z filtrów. Należy pamiętać, że w miarę gromadzenia się popiołu filtry ostatecznie tracą wydajność. Należy mieć tego świadomość.

Należy szczególnie dbać o filtr DPF. Lampka ostrzegawcza zapali się dopiero wtedy, gdy filtr osiągnie 80% swojej wydajności. Możemy pomóc Ci oczyścić filtr DPF!

Regeneracja DPF Legionowo

Jesteś mieszkańcem Legionowa? Nie ma problemu. Nasza firma dba o każdego klienta. Obsługujemy wszystkie zlecenia, niezależnie od tego, gdzie znajdują się w Polsce. Wykonujemy kompleksową naprawę i wysyłamy do Ciebie zregenerowane filtry za pośrednictwem kuriera. Na każdym etapie dbamy o to, aby żadna przesyłka nie uległa uszkodzeniu.

Czyszczenie filtrów DPF. Legionowo - Dlaczego my?

Skoro jest tak wiele firm, które robią dokładnie to samo, dlaczego masz zaufać nam? To proste!

Nasz zespół ma duże doświadczenie i wie, czego wymaga Twój samochód. Nasi eksperci wykonają "program" regeneracji DPF w sposób fachowy. Nasi specjaliści używają najbardziej zaawansowanych, precyzyjnych, szwajcarskich maszyn, aby zagwarantować najwyższy możliwy poziom regeneracji filtra cząstek stałych.

Hydrodynamika nie zmienia struktury filtra DPF - nie jest on cięty ani spawany. Do dokładnego czyszczenia używamy detergentów, które rozpuszczają sadzę i popiół. Są one całkowicie bezpieczne dla środowiska.

Zregenerowane filtry są bardziej skuteczne niż nowe. Ich żywotność jest do 99% dłuższa. Ich czyszczenie jest tańsze niż zakup nowych.

Wykonujemy również testy ciśnienia wstecznego i przedstawiamy raporty po kilku zabiegach. Jeśli nie spełnią naszych oczekiwań, powtórzymy cały proces. Możesz mieć pewność, że Twój filtr cząstek stałych jest w pełni sprawny.

Nasi klienci korzystają z naszego niezawodnego modelu współpracy. Dzięki temu możemy być skuteczni w czyszczeniu i zapewniamy im wyjątkową prostotę i łatwość obsługi. Mamy duże doświadczenie w tej dziedzinie i potrafimy sprawnie i szybko zrealizować każde zamówienie. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*