MENU
Jesteś tutaj: Branża funeralna Kamieniarstwo Nowy Dwór Mazowiecki

Kamieniarstwo Nowy Dwór Mazowiecki

20:01, dnia 24 maj 2022r.
Kategoria:Branża funeralna
879
0

Nowy Dwór Mazowiecki Kamieniarstwo MiecznikowscyMiecznikowskich pomników i nagrobków takich jak w Nowym Dworze Mazowieckim jeszcze nie było.

Jest prostą prawdą, że każde życie kończy się śmiercią. Może ona nadejść w każdej chwili, której najmniej się spodziewamy. Może nie masz problemu z powitaniem w domu nowego członka rodziny po narodzinach dziecka, ale kiedy je tracisz, może to być przytłaczające. To jest normalne. Wtedy działasz automatycznie, odhaczając wszystkie sprawy: organizacja pochówku, pogrzebu, stypy, nagrobka itd.

Powinieneś zacząć szukać najlepszego zakładu kamieniarskiego w Nowym Dworze Mazowieckim, który pomoże Ci wykonać nowoczesny, dostosowany do Twoich potrzeb nagrobek. Piękne nagrobki można znaleźć w Nowym Dworze Mazowieckim. Możesz poprosić swoich znajomych, aby powiedzieli Ci, z jakiej firmy świadczącej usługi kamieniarskie korzystali, a na pewno będą to Miecznikowscy.

Kamieniarstwo to trudna i piękna sztuka. Nasz kunszt jest doceniany przez Nowy Dwór Makowiecki

Firma Kamień Naturalny i Sztuczny Miecznikowscy została założona w 1987 roku i od tego czasu świadczy usługi kamieniarskie. Chociaż koncentrujemy się przede wszystkim na produkcji nagrobków granitowych i innych usługach kamieniarskich, w naszej ofercie znajduje się również obróbka kamienia związana z budownictwem (parapety kuchenne i łazienkowe blaty).

Nasze prawie 30-letnie doświadczenie pozwala nam realizować nie tylko zamówienia uniwersalne (na podstawie gotowych wzorów), ale również indywidualne, w zależności od Państwa projektów. Granity ze wszystkich stron świata są wykorzystywane i obrabiane przy użyciu profesjonalnych maszyn i narzędzi.

Pomożemy Ci wybrać odpowiedni dla Ciebie nagrobek, biorąc pod uwagę Twoje preferencje i budżet. Gotowe pomniki i nagrobki można obejrzeć w naszym zakładzie kamieniarskim. Nowy Dwór Mazowiecki jest również otwarty na możliwość realizacji niepowtarzalnych zamówień. Stworzymy projekt na podstawie Twoich pomysłów i wizualizacji. Następnie zaproponujemy najlepszy rodzaj materiału nagrobkowego do wykonania pomnika.

Nowoczesne nagrobki i kamienie urnowe - Nowy Dwór Mazowiecki oferuje wiele opcji

Nagrobki pojedyncze to najpopularniejsze pomniki spotykane na cmentarzach. Mogą one pomieścić więcej niż jedną osobę, pomimo jej nazwiska. Ten rodzaj nagrobka jest stosowany, gdy na cmentarzu nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić nagrobek podwójny. Ten typ nagrobka jest bardziej przystępny cenowo, ponieważ wymaga mniej miejsca. Posiadamy również najwięcej gotowych wzorów.

Coraz częściej pyta się Państwa o pochówki urnowe w Nowym Dworze Mazowieckim. Jest wiele możliwości wykonania nagrobków urnowych. Nawet jeśli są małe, jest wiele opcji - od prostych płyt po rzeźby.

Pomnik urnowy wymaga bardzo mało miejsca. Bardzo łatwo jest też później dodać kolejne urny. Ponieważ do wykonania tego nagrobka używamy największej ilości kamienia, jest on najbardziej przystępny cenowo.

Inne dostępne usługi kamieniarskie

Wszystkie usługi związane z wyglądem nagrobka można znaleźć w naszym katalogu. Oferujemy kompleksową obsługę dzięki szerokiemu wyborowi akcesoriów i ozdób.

Oferujemy litery żłobkowane o różnych krojach, nakładane (w kolorze czarnym, złotym lub srebrnym), wykonane ze sprawdzonych, stosowanych od wielu lat materiałów. Posiadamy wazony, lampiony kolumbarium i granitowe, fotografie na porcelanie, w krysztale, krzyże oraz różne ozdoby i rzeźby z brązu i stali nierdzewnej.

W naszej kolekcji znajduje się wiele stylów nagrobków i pomników. Chętnie pomożemy Państwu przy tworzeniu brył, napisów i zdjęć. Każdy projekt zostanie przez nas zrealizowany. Spełnimy wymagania każdego dotyczące nagrobków. Aby zapoznać się z naszą ofertą, zapraszamy do Nowego Dworu Mazowieckiego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie Warszawy.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*